DĚKUJEME ZA POMOC V LETOŠNÍ TŘÍKRÁLOVÉ SBÍRCE Zobrazit fotogalerii
29. ledna 2021 Příspěvky

DĚKUJEME ZA POMOC V LETOŠNÍ TŘÍKRÁLOVÉ SBÍRCE

Letošní tříkrálová sbírka je za námi. Jako mnoho věcí a událostí se přesunula do online prostoru, ale velkým dílem se na ní podílely především takzvané „tříkrálové pobočky“ – úřady, farnosti, firmy, lékárny, obchody nebo i jednotlivci. Bez ochoty a vstřícnosti jednotlivých majitelů či zaměstnanců bychom se letos neobešli! Všem VÁM patří velký dík za to, že jste nás v tom letos nenechali a pomohli nám nastřádat moc hezkou částku.
V našem tříkrálovém „rajónu“ (Litomyšl a okolní obce) jsme společnými silami vybrali 353 451 Kč, které poputují především na provoz Domácí hospicové péče na Litomyšlsku, dále na podporu rodin s dětmi v nepříznivé situaci k zajištění školních a kompenzačních pomůcek či k spolufinancování lyžařských výcviků a letních táborů.

Do konce dubna je stále možné přispět do ONLINE pokladničky přes www.trikralovasbirka.cz. Po zadání variabilního symbolu 77705014 (je důležitý při platbě bankovním převodem) nebo PSČ 57001 a vybrání Farní charity Litomyšl máte jistotu, že váš příspěvek využijeme právě my.

Příští rok na viděnou opět s našimi koledníky u Vašich dveří!

Ing. Veronika Peterková

Ing. Veronika Peterková

koordinátorka dobrovolníků; koordinátorka TKS
Tel.: 733 741 091