TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA BUDE ONLINE - a nejen to!
7. ledna 2021 Příspěvky

TŘÍKRÁLOVÁ SBÍRKA BUDE ONLINE - a nejen to!

Tak a je rozhodnuto. Stejně jako Charity v celé republice přecházíme na ONLINE Tříkrálovou sbírku. Naši koledníci do ulic kvůli současné epidemiologické situaci bohužel nevyrazí. Pro zastánce tradičního přispívání do tříkrálových pokladniček, připravujeme také umístění kasiček na úřady, do vybraných obchodů (v Litomyšli a okolních obcích) nebo lékáren a kostelů. Kasičky budou na daných místech umístěny nejpozději v pondělí 11. ledna – veřejnost bude moci přispět do kasičky až do 22. ledna 2021

Seznam „TŘÍKRÁLOVÝCH POBOČEK“ s pokladničkami v Litomyšli naleznete zde

Váš příspěvek budete moci donést také do Lidového domu nebo na Respitní péči Jindra v Litomyšli, a to opět od 11. do 22. ledna mezi 8:00 až 15:00.
Obce v okolí Litomyšle připravují další varianty „koledování“ – ať už formou otevřeného obecního úřadu, koledování před obecním obchodem či u kapličky. Pro konkrétní informace se obraťte na obecní úřad dané obce.
Mezitím budeme samozřejmě moc vděční za Váš příspěvek na www.trikralovasbirka.cz. Stačí zadat PSČ 57001 nebo variabilní symbol 77705014 a příspěvek půjde přímo naší Charitě.

A jak Váš příspěvek upotřebíme? Váš příspěvek v letošní Tříkrálové sbírce podpoří:

  • provoz Charitní domácí hospicové péče poskytované lidem na Litomyšlsku
  • provoz Dobrovolnického centra
  • rodiny s dětmi v nouzi
  • humanitární projekty v Indii
  • odstraňování následků povodní, požárů a jiných nenadálých událostí.

    Moc děkujeme!

Ing. Veronika Peterková

Ing. Veronika Peterková

koordinátorka dobrovolníků; koordinátorka TKS
Tel.: 733 741 091